Вие не сте влязъл.
Страници: 1
Офлайн
Офлайн
Най-добрия нож за оцеляване е този , с който разполагаш в критичния момент -slaf40
Офлайн
Последно редактиран от Кольо (04.03.2017 21:45:25)
"Когато хората убиват, за да се хранят или оцелеят, това е естествен подбор. Когато го правят за удоволствие и ловни трофеи - е преднамерено убийство."
Ръдиард Киплинг
Офлайн
Офлайн
Най-добрия нож за оцеляване е този , с който разполагаш в критичния момент -slaf40
Офлайн
Офлайн
Най-добрия нож за оцеляване е този , с който разполагаш в критичния момент -slaf40
Офлайн
Страници: 1