XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#1 26.03.2019 16:56:43

richard
Новодошъл

Регистриран: 01.05.2018

Топ-матрак?

Привет! Някой от вас случайно да е използвал топ матрак? Матракът на леглото в квартирата ми е отвратителен, а хазаина ми отказва да го смени. И така попаднах на този продукт. Лично не съм чувал до сега и никой от познатите ми не ми е споделял да е изпробвал. Би ли решил проблема според вас и в какви случаи се използва?

Офлайн

-4

#2 26.03.2019 20:09:39

Ludipipo
Редови

От: Бургас
Регистриран: 31.03.2011

Отг: Топ-матрак?

Ако ти е хлътнал матракът или са се показали теловете, ако е пружинен, топматракът няма да оправи положението. Инак върши работа, но е субективно. Колко пари ти се дават, за да имаш спокоен сън и да се събуждаш "като новороден"? wink
Аз работя в село Маринка и съм в този бранш - ако решиш потърси в гугъл сайта и си избери нещо - сега има хубави промоции.

Офлайн

0

#3 26.03.2019 21:01:30

desi chobanova
Редови

От: Гр. Русе
Регистриран: 22.01.2017

Ние от около 4 години спим на такъв и сме доволни. Вече е за смяна, посплеска се малко, но за тези пари
пак изкара доста:) Взехме го от Кауфланда, като беше намален. От време на време мисля, че ги пускат същите на смешни пари.

Онлайн

0

#4 26.03.2019 22:35:35

Ludipipo
Редови

От: Бургас
Регистриран: 31.03.2011

@desi chobanova От магазин, дето продават сирене, не си купувам матрак или компютър, или гуми за колата wink Казвам ти го, като производител на матраци, и като бивш технолог на инсталация за производство на каучук и латекси...  wink От калфланд и месо не си купувам, само ароматизатори за колата и чаени свещи...

Последно редактиран от Ludipipo (26.03.2019 22:41:14)

Офлайн

2

#5 26.03.2019 23:21:13

windwarrior
Зла Гад

От: Трети Картофен Пояс
Регистриран: 09.12.2009

richard написа:

Привет! Някой от вас случайно да е използвал топ матрак? Матракът на леглото в квартирата ми е отвратителен, а хазаина ми отказва да го смени. И така попаднах на този продукт. Лично не съм чувал до сега и никой от познатите ми не ми е споделял да е изпробвал. Би ли решил проблема според вас и в какви случаи се използва?

Друже, най-настоятелно те съветвам сериозно да си помислиш относно качеството и информационното съдържание на следващите ти няколко поста във форума.

Имам някакво смътно усещане, че двамата с теб няма да си допаднем на личностно и емоционално ниво, та затова - ако наистина възнамеряваш да пишеш и по нататък в този Форум, постарай се да ме убедиш в обратното.

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

1

#6 27.03.2019 03:43:17

mastodont
Редови

От: София
Регистриран: 09.05.2011

Верно не е за тоз форум темата и е кофти ако е първи пост, по-подходящо е пост у фейсбук.. ама..
ВзЕми си дунапрен от склад за тапициране. 15см. Твърдоста ще я измъдрите на място. Каквото и да е отдоле, погасява всичко. И ще е 40-100лв в зависимост от размера, а топ матрака е 5-7см за 100+. След 6 месеца почва да се посмачква, ако е от по-ефтиния. Прецени сам. Последните 2 години спя с такива в/у чисто новия ми матрак, поради гърбавини :-) Ако си от СФ, на сточна гара от страната на ЖП гарата има склад. Ако има поизкочила пружина не виждам как тънък топ матрак ще ти помогне. Пробвал съм и надуваеми шалтета навремето, заради смотан избушен пружинен, ама е много игра да надуваш на 2 дена :-)

Аз съм шут, на служба при Съдбата.
What we are is the sum of everything we've ever said, done and felt. All wrapped up in one unique tread which is constantly being revised and remembered. So to be yourself, you have to constantly remember yourself. It's full time job.It's how it works...

Офлайн

0

#7 27.03.2019 22:32:40

richard
Новодошъл

Регистриран: 01.05.2018

windwarrior написа:
richard написа:

Друже, най-настоятелно те съветвам сериозно да си помислиш относно качеството и информационното съдържание на следващите ти няколко поста във форума.

Имам някакво смътно усещане, че двамата с теб няма да си допаднем на личностно и емоционално ниво, та затова - ако наистина възнамеряваш да пишеш и по нататък в този Форум, постарай се да ме убедиш в обратното.

Ок, първо се извинявам, заради факта, че съм публикувал темата тук, където явно не й е мястото, но при положение, че този форум е озаглавен с името "Дом", не виждам нищо не подходящо в моята тема и непринадлежността й тук.
Второ, не ми харесва заядливия Ви тон и той за сметка на какво е? Ок, ако толкова не одобрявате темата - изтрийте я. Фейсбук може и да не използвам. Може да съм зачел, че тук ще получа по компетентно мнение? Съжалявам!

Офлайн

-5

#8 28.03.2019 00:02:06

biolander
Редови

От: Пловдив
Регистриран: 09.11.2011
Уеб-сайт

Пич или моме, форумът е с акцент върху примитивното донякъде, но не мисли че гледаме компютрите като голем объл камИк. Съвсем ясно е защо си пуснал темичките - линкчетата са важни за пустия му чичо Гошо. Трима потребители с един и същи адрес, аре бе. Само се чудя защо се активира чак сега.... Не се прави на гръмнат, че е смешно.

Ти си длъжен да правиш добро от злото,защото то няма от какво друго да се прави - Робърт Пен Уорън
http://tzilkovi.wordpress.com

Офлайн

1

#9 28.03.2019 00:05:42

Seeker
Редови

От: гр. Варна
Регистриран: 05.02.2017
Уеб-сайт

Що бе хора. Аз съм си мислил да си взема един ТОП за палатката. Ми ко ще му е?  big_smile  Меко топло удобно, направо чудо. smile Или да хвърлиш един на хамака, е...си кефа. Аз даже се чудя, кога и Беар Грилс ще изкара един от раницата си.  big_smile

Споко, не им обръщайте внимание и когато им писне ще си отидат.  smile

Офлайн

1

#10 28.03.2019 00:43:01

windwarrior
Зла Гад

От: Трети Картофен Пояс
Регистриран: 09.12.2009

richard написа:

Ок, първо се извинявам, заради факта, че съм публикувал темата тук, където явно не й е мястото, но при положение, че този форум е озаглавен с името "Дом", не виждам нищо не подходящо в моята тема и непринадлежността й тук.
Второ, не ми харесва заядливия Ви тон и той за сметка на какво е? Ок, ако толкова не одобрявате темата - изтрийте я. Фейсбук може и да не използвам. Може да съм зачел, че тук ще получа по компетентно мнение? Съжалявам!

Казвах ти аз че няма да си паснем.

Засега ще почакам, да видя следващите постове на тази и другите ти реинкарнации. Може пък да ме учудиш приятно.

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

0

#11 28.03.2019 18:49:13

kyshe
Редови

От: Русе
Регистриран: 15.03.2017
Уеб-сайт

На мен ми се приядоха банани нещо. Някой да каже от кой магазин да си купя?  Разбрах, че едни мили хора тук ги раздават безплатно, но не знам как да си поискам. tongue

Достатъчен е един слънчев лъч, за да разсее много сенки.

Офлайн

1
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff