XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#1 30.12.2018 20:51:00

windwarrior
Зла Гад

От: Трети Картофен Пояс
Регистриран: 09.12.2009

Продавам раница 36 литрова раница Hazard4 Patrol Pack

Ако някой иска да си направи подарък за нова година - продавам раница Hazard4 Patrol Pack.

Раницата е т.нар. тактическа (не че има стратегически раници), демек военен чешит. Купувана е директно от производителя - Hazard 4, САЩ. По принцип съм фен на тази марка (както и цивилния им еквивалент - Civilian Labs), защото правят изключително качествени и премислени неща, дотук съм имал или все още имам 4-5 техни продукта. Единственият им минус - безбожно скъпи са.

Та значи, продавам въпросната раница. Раницата е от новия модел - различава се по горния джоб на гърба (за очила, оптика, фототехника), който е от твърда пластмаса, вместо от кордура. Носена е буквално 3-4 пъти и е в състояние неразличимо от чисто нова.

ТТД:
Външни размери - 53 x 27 x 25.4 cm
Главно отделение - 48.3 x 27 x 14 cm - 18 L;
Твърд джоб  - 21 x 11 x 3 cm
Преден джоб  - 27 x 22.5 x 2.5 cm
Отделение за лаптоп (заден джоб) - 44 x 27 x 2 cm (събира лаптопи до 15")
Общ обем (с всички джобове) ~36 L
Тегло празна ~1.8 кг
Материал- Invista® 1000D Cordura®; PU x2 промазана за водонепропускливост
Анатомични презрамки, дебело подплатени
Дишащ гръб
Кръстния колан се сваля и може да се ползва отделно като платформа за MOLLE съвместими джобове (демек като кръстна чантичка - банан)
Цвят - Койот

Цена 250 лв, изпращам за сметка на купувача с опция за преглед. Цената е без коментар или бартери. Причина за продажбата - елементарна, раницата ми е малка. Аз съм 197 см/120 кг и кръстния колан на раницата ми идва някъде около пъпа... Събирам пари за Eberlestock Secret Weapon - нея я дават 63 см висока, ега ми стане.

По някаква причина имам проблеми да качвам снимки тук във форума, поради което качвам линк към официалната страница на Hazard4 - ЦЪК. Ако има сериозен потенциален купувач - ще му пратя реални снимки на мейл или по друг предпочитан от него начин.

!!! Важно - раницата е пусната за продажба и по други канали, така че който първи се обади - пИчели (както казва доктор хонорис кауза Стоичков).

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff