XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#316 01.10.2018 14:34:37

xenos
Modern Abo

От: Дивдядово, Шумен
Регистриран: 06.10.2010
Уеб-сайт

Отг: Хамакът - лек, бърз, практичен и удобен подслон за самотни разходки

Както вече съм споменавал - поръчах два хамака като тези, които е посочил по-горе колегата Странджалия ...за децата! smile Търговецът каза, че ако му направя клип за хамаците, щял да ми прати трети безплатно!
Та ето клипа, пък за хамака - ще чакаме... smile

Бушкрафтът е най-първото от всички занимания на хората. И дори по Земята да стъпва последния човек, той ще бъде практикуван!

Офлайн

3

#317 01.10.2018 20:54:54

slaf40
Редови

От: Пловдив
Регистриран: 15.08.2010

Честито! За децата бива . С тва паднало дърво под хамака голямо доверие му гласувате !? smile
Да използвам аз и да попитам някъде да е виждал някой да продават само мрежи против комари и разни бъгове , като за тоя тип хамаци ?

Защо не си спомняме бъдещето ?

Офлайн

0

#318 01.10.2018 21:37:21

Okdalf
Сръчко

Регистриран: 10.08.2010

Асеновград първата борса за булченски принадлежности big_smile хич не си правя майтап.

Офлайн

0

#319 01.10.2018 22:20:46

slaf40
Редови

От: Пловдив
Регистриран: 15.08.2010

Okdalf написа:

Асеновград първата борса за булченски принадлежности big_smile хич не си правя майтап.

Там скъпо бе, по-добре едно перде .

Защо не си спомняме бъдещето ?

Офлайн

0

#320 01.10.2018 22:57:24

Кольо
КорифееЦ

Регистриран: 01.02.2013

Купи си от някой перделник 7 метра МЕК тюл и един метър пластмасов цип от едрия и ми се обади да ти кажа тайната кройка за комарници. big_smile

"Когато хората убиват, за да се хранят или оцелеят, това е естествен подбор. Когато го правят за удоволствие и ловни трофеи - е преднамерено убийство."
Ръдиард Киплинг

http://redrockbg.com

Офлайн

0

#321 01.10.2018 22:58:03

Okdalf
Сръчко

Регистриран: 10.08.2010

Бате ти отбивал ли си се в такава борса? smile Поне веднъж в годината пазаря булченски дрънкулки.:D

Офлайн

0

#322 02.10.2018 09:19:40

xenos
Modern Abo

От: Дивдядово, Шумен
Регистриран: 06.10.2010
Уеб-сайт

slaf40 написа:

С тва паднало дърво под хамака голямо доверие му гласувате !? smile

Виноват! smile Предполагам ти се е случвало да знаеш как се прави дадено нещо, да си го правил много пъти, ама като тръгнеш да го показваш пред хора, и да направиш някоя простотия или въобще да не успееш?! smile Сега и на мен ми боде очите това дърво, ама... Всъщност случая е следния: бързахме, нямаше много време преди да се стъмни и малко попретупахме. Първо избрах две други дървета, но не съм преценил добре разстоянието и не ми стигнаха буквално 5 см да закача карабинера. Бързо сменихме дърветата да не губим време, и е тва дърво се паднало отдолу. Хем няколко пъти го настъпах, ама все едно не съм го видял! smile А че може да се скъса нещо и да падна - въобще не ми е минало през акъла, защото вече доста пъти го бях опъвал на други места и го бяха пробвали и по-тежки от мене. Мисля, че е достатъчно здрав за средно габаритен човек...

Бушкрафтът е най-първото от всички занимания на хората. И дори по Земята да стъпва последния човек, той ще бъде практикуван!

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff