XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#76 29.12.2016 18:25:52

Петър
Редови

От: София
Регистриран: 29.05.2012

Отг: Коледна мини томбола

Честито на спечелилите!! Напомням на svnn74 за предложението ми - ако иска да има кания за носене на ножа от дясно - да ми пише. При всички положения, радвай му се много, колега!

"Stepping forward from where ordinary survival training ends, wilderness bushcraft is the detailed knowledge that can enable us to experience nature in a more indigenous way: a way that demands we open our eyes and other senses, and pay the closest attention to the world around us" - Ray Mears

Офлайн

1

#77 29.12.2016 21:17:17

svnn74
Редови

Регистриран: 29.02.2016

Благодаря и за поздравленията, и за предложението. Мисля да се възползвам. Подробностите да уточним на лични?

Офлайн

0

#78 30.12.2016 21:32:20

Звяра
Редови

Регистриран: 24.09.2014
Уеб-сайт

Честито на всички печеливши.
Оказа се, че и аз съм сред тях, което е за пръв път от сигурно поне сто участия в подобни инициативи. Уверен в каръка си дори не си дадох зор да проверя темата, защото мислех, че пак ми се е разминало. Направо ми оправи деня, като отворих и видях, че съм спечелил нож. smile

Офлайн

0

#79 31.12.2016 20:04:04

SpirovTS
Редови

Регистриран: 02.03.2014

Звяра написа:

Оказа се, че и аз съм сред тях, което е за пръв път от сигурно поне сто участия в подобни инициативи. Уверен в каръка си дори не си дадох зор да проверя темата, защото мислех, че пак ми се е разминало. Направо ми оправи деня, като отворих и видях, че съм спечелил нож. smile

Здравей,ще ти изпратя ножчето през първия работен ден-догодина,на посочените координати.Весело изкарване и на теб на празниците smile                                П.С.Кутията ти е пълна и не мога да ти пращам лични.

Офлайн

0

#80 01.01.2017 14:51:03

Звяра
Редови

Регистриран: 24.09.2014
Уеб-сайт

SpirovTS написа:
Звяра написа:

Здравей,ще ти изпратя ножчето през първия работен ден-догодина,на посочените координати.Весело изкарване и на теб на празниците smile                                П.С.Кутията ти е пълна и не мога да ти пращам лични.

Поизчистих я. smile Благодаря. Честита Нова Година и на теб!

Офлайн

0

#81 10.01.2017 12:10:23

svnn74
Редови

Регистриран: 29.02.2016

Да се похваля, колеги - получих си наградата от томболата днес.
Огромни благодарности към Biolander, ножът е впечатляващ и на живо, абсолютно универсални пропорции, пасва перфектно в ръката ми, изключително удобен и не по-малко красив.
Също толкова големи благодарности и към Петър, който сътвори прекрасна кания за дясно носене (не че оригиналната е по-лоша, но просто не съм левичар, за какъвто е проектирана. Левичар е дъщеря ми, и теоретично би могла да влезе в употреба. А практически - единствения начин да се добере до ножа с оригиналната му кания е, ако го изтръгне със сила от мъртвите ми и вкочанени пръсти big_smile ) Та това наложи да се възползвам от щедрото му предложение да изработи нова. При това - безупречно. А като бонус получих и още един подарък, също изработен от него, но тук няма да влизам в детайли, това си е между нас. Единствено ще кажа - Продължавай все така, Петре, удава ти се, а и мерака си личи по изработката.
Надявам се в най-близко бъдеще всеки, който има желание, да ги огледа и тества лично.

Офлайн

3

#82 10.01.2017 22:10:03

biolander
Редови

От: Пловдив
Регистриран: 09.11.2011
Уеб-сайт

Радвам се, че ти харесва, дано да ти служи вярно.

Ти си длъжен да правиш добро от злото,защото то няма от какво друго да се прави - Робърт Пен Уорън
http://tzilkovi.wordpress.com

Офлайн

0

#83 10.01.2017 22:51:34

Галимунди
Незнайко в страната на чудесата

Регистриран: 29.03.2011

Щях да падна от смях на този пасаж:"А практически - единствения начин да се добере до ножа с оригиналната му кания е, ако го изтръгне със сила от мъртвите ми и вкочанени пръсти big_smile " Обаче ако бях в твоето положение сигурно бих го написал същото.

Аз знам, че нищо не знам... като се замисля, даже кой го е казал и това съм забравил. - Димитър Шишманов

Аз, лично, от време на време, спирам да гледам картата, компаса и GPS-а, за да си погледна и в краката. smile - Неандерталец

Офлайн

0

#84 10.01.2017 22:56:03

Okdalf
Сръчко

Регистриран: 10.08.2010

Това значе ли, че с не оригиналната кания може детето да го докопа? Чисто хипотетично де.:D

Офлайн

0

#85 10.01.2017 22:58:03

osobso
Сталкер

Регистриран: 27.05.2016
Уеб-сайт

Okdalf написа:

Това значе ли, че с не оригиналната кания може детето да го докопа? Чисто хипотетично де.:D

Ти остави детето. По-страшно става, ако жената го докопа big_smile

In vino veritas, in aqua sanitas.

Принципите нямат никаква сила, ако не си добре нахранен.
Марк Твен

Офлайн

0

#86 10.01.2017 22:59:34

osobso
Сталкер

Регистриран: 27.05.2016
Уеб-сайт

osobso написа:
Okdalf написа:

Еле, ако в почивните дни не си "бушменствал" с нея smile

In vino veritas, in aqua sanitas.

Принципите нямат никаква сила, ако не си добре нахранен.
Марк Твен

Офлайн

0

#87 10.01.2017 23:26:35

Галимунди
Незнайко в страната на чудесата

Регистриран: 29.03.2011

osobso написа:
osobso написа:
Okdalf написа:

Еле, ако в почивните дни не си "бушменствал" с нея smile

Мда тогава няма да има сили за нищо. Само за душ, нърза мусака и сън.

Аз знам, че нищо не знам... като се замисля, даже кой го е казал и това съм забравил. - Димитър Шишманов

Аз, лично, от време на време, спирам да гледам картата, компаса и GPS-а, за да си погледна и в краката. smile - Неандерталец

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff