XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#31 01.11.2016 01:51:52

sirstevancho
Редови

От: София
Регистриран: 25.09.2013

Отг: здрав куфар(сак )на колела

Разбира се, че има много варианти. Раница за 80 с добра система за гърба - такова чудо няма. Неслучайно Дойтер се купуват толкова много - системата им за удобство на гърба е страхотна. 80 лв? Коя раница за тия пари е добра за кръст, врат и прочие? Никоя. Може на теб да ти е удобна, това не я прави добра за такива неща. Хубава, здрава палатка, лека? Какви тенти и тн, човек с проблеми в кръста - какви тенти? Аз съм си правил подслон от листа на орех и клонки от бреза, но ми отне доста време да си го направя. Когато имаш проблеми с кръст, мускули, крампи и тн - гледаш всичко да е леко и качествено. Раница за 80 лв, тента за 4.50 - няма как да стане така. Извинявам се ако звуча грубо, не ми е това целта, но просто няма как да стане. Имам достатъчно много познати и приятели в тая сфера, за да не говоря наизуст. Като имаш здравословни проблеми - лека качествена палатка, качествена раница , която пази гърба, хубав, качествен чувал. Няма как да стане с 4.50, 3.50 и тн. Бушкрафтъри се водим, ама нека не се изсилваме, палене на огън с огниво и дялкане на съчки не ни спасява от други неща.

Every man dies, not every man really lives.

Офлайн

1

#32 03.11.2016 12:41:27

RELAX
Модератор

От: Шумен
Регистриран: 13.03.2010

@sirstevancho, ето още едно предложение за здрав куфар на колела, стига да не те притеснява цената --->цък

self-made-man  ...Разликата между мъжете и децата е най-вече в цената на играчките!...

"... там където глупостта царува, разумът е безумие..."

Офлайн

0

#33 03.11.2016 12:53:52

mastodont
Редови

От: София
Регистриран: 09.05.2011

Абре Гальо, туй градски куфар, бря... не за у гурътъ ;-) за там и смугъл(чи по-ефтин) носач ша му требе за да стане офроуд тоя ;-)

Аз съм шут, на служба при Съдбата.
What we are is the sum of everything we've ever said, done and felt. All wrapped up in one unique tread which is constantly being revised and remembered. So to be yourself, you have to constantly remember yourself. It's full time job.It's how it works...

Офлайн

1
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff