XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#1 18.12.2014 00:01:53

sirstevancho
Редови

От: София
Регистриран: 25.09.2013

Беър Грилс - Оцеляване в дивата природа

Купих си книгата и я прочетох за 1 ден. Обожавам да чета и нещо като ми стане интересно не пускам докато не свърша. На фона на всички неща, които изписахме за Беър във форума - книгата е чудесна. Написана е по изключително достъпен начин, смея да твърдя, че включва всичко основно, а и отгоре. По всяка разгледана вътре тема може да се допълва много, но за една стабилна основа - книгата е чудесна.

Поздравявам Стоян за перфектната работа като консултант, личи си когато нещо е пипнато от човек, който знае за какво иде реч.

BEAR_GRILS_2-500x750.jpg

Every man dies, not every man really lives.

Офлайн

1

#2 18.12.2014 08:29:26

xenos
Modern Abo

От: Дивдядово, Шумен
Регистриран: 06.10.2010
Уеб-сайт

Отг: Беър Грилс - Оцеляване в дивата природа

Мерси, мерси! cool

Бушкрафтът е най-първото от всички занимания на хората. И дори по Земята да стъпва последния човек, той ще бъде практикуван!

Офлайн

0

#3 18.12.2014 23:02:35

Black Wolf
Бял индианец

Регистриран: 04.12.2009
Уеб-сайт

Да, книгата е нормално написана. Просто тъпите теливизионери искат "екшън", без да мислят, че това може да страва живота на някои хора, които се подлъжат да правят същото.

To strive, to seek, to find, and not to yield

Офлайн

0

#4 29.12.2014 19:21:45

Jakks
Редови

Регистриран: 08.02.2013

И аз я имам и съм много доволен от съдържанието. Смятам, че някои неща в темата за ориентирането можеше да се обяснят малко по-добре... но пък това ме зариби да прочета повече информация. Така научих повече и за спортното ориентиране, което е един чудесен спорт.

Темата с полезните храни също е много добра!

Препоръчвам, но предупреждавам, че началото е малко скучновато тъй като нещата са познати до болка smile

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff