XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#1 11.07.2011 21:53:41

gitzar
Редови

Регистриран: 05.07.2011

опит да поуправим представата за България

Една позната обикаля България (с снимачен екип от един човек big_smile )и се опитва да покаже красотата и забележителностите на прекрасната ни татковина .Ако някои има идеи за прекрасни места ,традитций и тн.
http://www.traditionsandfuture.bg/

Офлайн

0

#2 11.07.2011 22:02:01

gitzar
Редови

Отг: опит да поуправим представата за България

може да съм поубъркал  мястото за публикация .Ако трябва  админите  да я преместат,и/или премахнат

Офлайн

0

#3 11.07.2011 22:06:31

windwarrior
Зла Гад

От: Трети Картофен Пояс
Регистриран: 09.12.2009

Чета и плача ! Колега gitzar, дайте преди да поУправим България (слава богу, че България е с главна буква), да поУправим правописа. Всичко това в духа на традиТциЙте, на Рибения Буквар, и Братята Евлоги и Христо Георгиеви.

П.С. Какво ви става, бе хора ?!?!? Егати и държавата, щом доживях доказан неграмотник като мен да прави забележки по форумите. Моля ви се !!! Народе ??? (последното е цитат от личния дневник на Дякон Игантий).

П.П.С. ПоУбъркал... Аз отивам да си лягам, щото после пак ще ме дъвчат че съм буквоед и педант. Егати !!!

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

0

#4 11.07.2011 22:19:58

gitzar
Редови

Ако видиш колко е часа може пък да решиш че малко съм се понапил ..и да  си по снисходителен  иначе си много прав и утре ще чета и ще плача ,ама кво да правя пиана му работа

Офлайн

0

#5 11.07.2011 22:20:51

torah
Редови

От: София
Регистриран: 23.06.2011

windwarrior написа:

Чета и плача ! Колега gitzar, дайте преди да поУправим България (слава богу, че България е с главна буква), да поУправим правописа. Всичко това в духа на традиТциЙте, на Рибения Буквар, и Братята Евлоги и Христо Георгиеви.

П.С. Какво ви става, бе хора ?!?!? Егати и държавата, щом доживях доказан неграмотник като мен да прави забележки по форумите. Моля ви се !!! Народе ??? (последното е цитат от личния дневник на Дякон Игантий).

П.П.С. ПоУбъркал... Аз отивам да си лягам, щото после пак ще ме дъвчат че съм буквоед и педант. Егати !!!

Важни са йотата и титата за решението на възточний въпрос.  wink

Офлайн

0

#6 11.07.2011 22:20:59

windwarrior
Зла Гад

От: Трети Картофен Пояс
Регистриран: 09.12.2009

Ха дано, друже. Наздраве smile

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

0

#7 11.07.2011 22:30:17

RELAX
Модератор

От: Шумен
Регистриран: 13.03.2010

gitzar написа:

може да съм поубъркал  мястото за публикация .Ако трябва  админите  да я преместат,и/или премахнат

Edit RELAX: Даже не бих използвал думата колега gitzar, но май наистина си поУбъркал форума, и заради това цялата тема се намира вече в този раздел /за сега/!

self-made-man  ...Разликата между мъжете и децата е най-вече в цената на играчките!...

"... там където глупостта царува, разумът е безумие..."

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff