XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#16 22.02.2019 15:27:17

desi chobanova
Редови

От: Гр. Русе
Регистриран: 22.01.2017

Отг: Беър нарушил режима в Рила!

Сайта не е достъпен за нашият регион big_smile

Screenshot-2019-02-22-14-25-25-132-com-android-chrome.png

Офлайн

0

#17 22.02.2019 15:43:40

Seeker
Редови

От: гр. Варна
Регистриран: 05.02.2017
Уеб-сайт

И при мен така smile
Screenshot-1.jpg

Ха сега да го махнат и от кабелната, тогъз да видите. smile 
Шегата на страна. Най вероятно, това ще е докато свалят епизода или не решат проблема.  smile

Офлайн

0

#18 22.02.2019 19:51:11

windwarrior
Зла Гад

От: Трети Картофен Пояс
Регистриран: 09.12.2009

desi chobanova написа:

А защо пък глобата да е спорна?
За сеира- що пък да няма? Щото е Беър Грилс ли?

Глобата е спорна щото от Дискавъри твърдят че разполагат със съответните документи, а и са били придружавани от служители на парка. Както каза и Стоян тия хора не са от вчера в тоя бранш, имат име и реноме да пазят щото те ги хранят, та едва ли ще тръгнат да правят хулигански изпълнения. Ако нещата стигнат до съд и почнат да се вадят доказателства, тогава най вероятно на управата на парка ще им лъснат насраните дирници.

За сеира... Днеска е Беър Грилс ама утре може сеира да е с твое участие. И тогава едва ли ще ти е смешно и забавно.

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

0

#19 22.02.2019 20:23:12

desi chobanova
Редови

Не ми е забавно от цялата случка, защото този човек е дал лош пример в случая!
Ще видим накрая какво ще излезе... Кой прав, кой крив...

Офлайн

0

#20 22.02.2019 20:38:40

xenos
Modern Abo

От: Дивдядово, Шумен
Регистриран: 06.10.2010
Уеб-сайт

Дискавъри се оказа даже, че въобще не са участвали в създаването на епизода.

Бушкрафтът е най-първото от всички занимания на хората. И дори по Земята да стъпва последния човек, той ще бъде практикуван!

Офлайн

0

#21 22.02.2019 20:40:19

desi chobanova
Редови

xenos написа:

Дискавъри се оказа даже, че въобще не са участвали в създаването на епизода.

Да, а пък са ни блокнали big_smile

Офлайн

0

#22 22.02.2019 20:58:51

Seeker
Редови

Уеб-сайт

На какво ли не, се нагледах в нета. Имаше всякакви коментари, както и пост" Там където Беар оцелява, ние се разхождаме". Ми като са толкова яки, да вземат да се запишат в продукцията и да покажат к'ви са. А не само само да лалат.
И още. Дюните на Смокиня които са безвъзвратно унищожени. Колко видове растения насекоми и дребни животни са унищожили? К'во стана? Никой нищо. Защото на някой ще му бръкнат в джоба, а той е човек на някой. И само това ли е? Ами опасните отпадаците които изсипаха? Тез дето танцуваха хоро. С тях к'во стана? И още много примери може да се дадът. Но това не е проблем.
Проблема е, че някой Ганьо е решил, че ще изкара н'екви дивиденти от тази работа. Така че, не им се вързвайте и не се ядосвайте на глупавите компромати, които пускат  smile

Офлайн

0

#23 22.02.2019 21:05:52

windwarrior
Зла Гад

desi chobanova написа:

Не ми е забавно от цялата случка, защото този човек е дал лош пример в случая! .

То ние целия форум даваме лош пример, що касае тъпото ни законодателство. Да разбирам че ти лош пример не даваш? Никога не си лагерувала на територията на НП или ПП? Никога не си палила огън на територията на НП и ПП? Ако си палила - дървата за огъня бяха ли с бележка и марка от горското? Във поточета и реки на територията на ПП и НП не си газила? И т. н. да не продължавам...

Та за пореден път предлагам да видим гредата в собственото си око, вместо да търсим сламката в чуждото. И да не обръщаме форума на фейсбук.

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

1

#24 22.02.2019 22:14:37

Кольо
КорифееЦ

Регистриран: 01.02.2013

Истината е, че България е страна на двойните стандарти и изключенията като правило. В случая с Беър даже ми се предостави случай да се запозная с ГОРСКИЯТ дето е осигурил въпросното "убито" животно. Без да претендрам за достоверност, но си представям бай Еди кой си как разказва на маса неща от "работата си" с Беър Грилс и говори врели -некипели като цитиранити от Наско. "Тоа го знам, бе! Нали я му носих козъта дето я беше убил у Балкана!"
А директора на ловното сега излиза номера "Той ми сра в гащите, ама аз тогава не бех там"!

"Когато хората убиват, за да се хранят или оцелеят, това е естествен подбор. Когато го правят за удоволствие и ловни трофеи - е преднамерено убийство."
Ръдиард Киплинг

Офлайн

0

#25 23.02.2019 10:51:20

Okdalf
Сръчко

Регистриран: 10.08.2010

Да си дам и аз петте стотинки. Да ви иде на ум, че някои си прави пиАр реклама? Добре нека да си го кажем по друг начин. Издадени са разрешителни, предписания и тЯм подобни. Има съпътсваш екип, така ли е? Видели са нарушение? Добре А ЗАЩО още тога не се повдига въпроса, а се чака? Идват ИЗБОРИ да продължавам ли? Не си тровете нервите, просто поредния тарикат който ще извлече ползата от събитието. Това е фейс мейс и цялата тая пропаганда.
пп От близо десет години рабатя с паркавата управа, от около две години имам договорни отношения за осиновяване на парков участък. Тоест си имам лична гора вътре Ф парка. big_smile
ппп Сега се сетих предните дето убиха сърната в Родопите, що не ги сектирдисаха. Или там не е парк и резерват?
Приятели насладете се на кафето и прекрасното време. Ако пък има време за разходка е най добре. Само се пазете, че гледам има пингвини на вън. big_smile:D:D

Последно редактиран от Okdalf (23.02.2019 10:55:36)

Офлайн

3

#26 23.02.2019 18:26:43

Tzekov
Редови

Регистриран: 29.10.2012

Много и излишно се раздухва тази история... В България не остана незасрано място, те с Беър Грилс се хванаха...

Офлайн

0

#27 23.02.2019 19:55:17

Seeker
Редови

Уеб-сайт

Мен и друго ме притеснява. Покрай това много се изписа. Хората изобщо не разбират какво точно е Бушкрафт. Просто хейтят и остроумничат. И ни обявяват за н'екви луди, дето търчат из баирите да оцеляват. Дори не се опитват да разберат каква е идеята на такива формати. Те не го разбират и не го приемат. Ма да са живи и здрави.

Офлайн

3

#28 23.02.2019 23:38:40

windwarrior
Зла Гад

Seeker написа:

Мен и друго ме притеснява. Покрай това много се изписа. Хората изобщо не разбират какво точно е Бушкрафт. Просто хейтят и остроумничат. И ни обявяват за н'екви луди, дето търчат из баирите да оцеляват. Дори не се опитват да разберат каква е идеята на такива формати. Те не го разбират и не го приемат. Ма да са живи и здрави.

Братле, наистина ли те притеснява мнението на хора, които пускат СМС-и в Биг Брадър и мятат салфетки в чалготеките? Който ни разбира - добре, който ни мисли за некви луди - явно не му стига чорбата между ушите.

Сещам се едно време, когато блога и форума още прохождаха, редовно се появяваше по някой трол да ни обяснява колко сме тъпи. Стоян, понеже е диалогичен човек не ги триеше а ги затапваше с репликата "Ми все някой трябва да се занимава с глупости, нали".

Sir Winston Churchill

Офлайн

2

#29 24.02.2019 11:39:48

xenos
Modern Abo

От: Дивдядово, Шумен
Регистриран: 06.10.2010
Уеб-сайт

Жоро, забравил съм го това, но предполагам така е било! smile Еехх... какви времена бяха... smile

Бушкрафтът е най-първото от всички занимания на хората. И дори по Земята да стъпва последния човек, той ще бъде практикуван!

Офлайн

0

#30 24.02.2019 19:19:59

windwarrior
Зла Гад

То на времената нищо им няма и сега, просто тогава бяхме 12 години по млади big_smile

Sir Winston Churchill

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff