XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#1 07.10.2016 12:38:27

Кольо
КорифееЦ

Регистриран: 01.02.2013

Продавам CAT S 50 в гаранция и чисто нова платка с процесор.

Привет, момчета!
Налага се да си продавам смартфона и първо искам да го направя тук.
Няма да се спирам върху качествата на телефона, защото предполагам всички знаете какво е неубиваем  CAT S 50 по стандартите на МИЛ СПЕК. Продавам го по много прозаичен повод – трябват ми пари и защото майка ми не дочува а телефона е с противоводна и прахова мембрана на микрофона и това усложнява разговорите ми с нея.
Телефонът е в гаранция и отделно от това заради неработещ Джи Пи Ес скоро смениха цялата платка с процесора и сега това е на практика чисто нов телефон в стария корпус. Сменен е и страничния механичен бутон. Телефонът е с протектор на дисплея и за това изглежда захабен иначе дисплеят е съвсем чист без грам драскотини по него. Към него си върви зарядното и предлагам още поне два протектора за дисплея.

image-9488_57F77645.jpg.

Ето линк към сайтове за продажби за сравнение на цената.
http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo … 0wodUZsClA

Линк към ревюта и тестове.
https://www.google.de/search?q=cat+s50+ … ew&tbm=vid

Цената е 400 лв., и от сега казвам, че с нежелание ще я коментирам, на примерно на вноски може.

Моля за коментари в темата а пазарлъци и повече информация на телефона ми.

0899 85 седем 597

Бонус: гарантирам автограф и бира с виден форумен модератор чиято собственост беше преди да дойде при мен! smile

Последно редактиран от Кольо (07.10.2016 12:44:16)

"Когато хората убиват, за да се хранят или оцелеят, това е естествен подбор. Когато го правят за удоволствие и ловни трофеи - е преднамерено убийство."
Ръдиард Киплинг

Офлайн

0

#2 07.10.2016 18:19:20

windwarrior
Зла Гад

От: Трети Картофен Пояс
Регистриран: 09.12.2009

Отг: Продавам CAT S 50 в гаранция и чисто нова платка с процесор.

Малко инфо и от мен (тъй като аз съм предишния собственик).

Телефона е купуван от БГ физически магазин (Технополис), а не по интернет и си върви с гаранция (колко още остава ще трябва да каже бай Кольо). Аз лично го ползвах със служебната СИМ карта и си ми вършеше идеална работа. Причината да го продам на бай Кольо е, че ни раздадоха служебни апарати и ни задължиха да ползваме служебните СИМ карти само с тях, така че този апарат ми стана излишен.

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

0

#3 08.10.2016 09:14:24

Кольо
КорифееЦ

Регистриран: 01.02.2013

Отг: Продавам CAT S 50 в гаранция и чисто нова платка с процесор.

Мерси за рамото Уинд! Дано да фане дикиш. smile

"Когато хората убиват, за да се хранят или оцелеят, това е естествен подбор. Когато го правят за удоволствие и ловни трофеи - е преднамерено убийство."
Ръдиард Киплинг

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff