XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#1 10.07.2015 09:44:33

Urban
Новодошъл

Регистриран: 02.07.2015

Търся малко обущарски восъчни конци диам. 1мм

Здравейте нов съм във форума.
Човъркам разни неща с кожа и имах нужда да пусна обява за търсене в секция "ТЪРСЯ", но се оказа, че там нямам линк (интерфейс) за пускане на нова обява, затова пиша тук. Ако модератора прецени, че това ми питане не му е мястото тук явно ще махне поста.

Става дума за София.
Търся с някой да се кооперирам за покупка на обущарски восъчни конци диам. 1 мм. Гледам че се продават макари, но все са голям метраж, който за мен е прекалено голям. Другия вариант е, ако някой има, нека да ми отмотае по 30 метра от цвят, примерно, и да каже колко ще струва?

Последно редактиран от Urban (10.07.2015 09:50:03)

Целта е само крайна точка на изминатия Път.

Офлайн

0

#2 10.07.2015 11:47:38

The Fox
Редови

От: Русе
Регистриран: 03.10.2012

Отг: Търся малко обущарски восъчни конци диам. 1мм

Аз съм купувал от обущар.Продават ги на метър.

Enjoy life. There's plenty of time to be dead.

Офлайн

0

#3 27.07.2015 14:21:09

Urban
Новодошъл

Регистриран: 02.07.2015

Отг: Търся малко обущарски восъчни конци диам. 1мм

Споделям, как се разви моето търсене на конци..
Намерените разфасовки преди, все бяха макари от по няколкостотин метра с цена 15-20лв, за мен това е неприемливо. После случайно открих няколко сайта продаващи материали за мартеници, където имаше и восъчни конци... но най-доброто попадение в същност, са множеството магазинчета за мъниста, където има всякакви конци, включително восъчни, продавани на метър. Също така, в тези магазинчета, конците имат и по няколко дебелини, което ми е много полезно.

В смисъла на казаното, сега с лекота ще може да се подберат цветове на конци примерно, за направа на кания на нож, с месингов обков, гард и т.н. вместо с тривиалните цветове бяло, черно, кафяво... с новите старо злато (подхожда на патината на месинга) или дори злато.. подхождащо на полиран месинг и запечатан отгоре с лак или ...

Търсенето ми продължава, но вече не така притеснено.

Целта е само крайна точка на изминатия Път.

Офлайн

1
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff