XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#1 02.10.2013 20:32:43

dedo.bg
Редови

Регистриран: 01.10.2013

Victorinox и Wenger - Най-добра цена и безплатна доставка от dedo.bg

След разговор с г-н Стоян Стоянов и получено разрешение публикувам представяне на онлайн магазин dedo.bg:

Дедо БГ ЕООД е малка семейна фирма, основана през 2009 година. През същата година пуснахме и
онлайн магазина dedo.bg. Основната дейност беше продажба на качествени детски играчки,
предимно конструктори Lego. След едногодишно прекъсване философията ни се промени и решихме
да се преориентираме към продажбата на качествени стоки, които да предлагаме на най - добра
цена, заедно с безплатна доставка. От 2012 година решихме да пуснем в продажба швейцарски
джобни ножчета от марките Victorinox и Wenger.

Основните неща, които ни отличават от другите онлайн магазини в България са:

Гарантирано най - добра цена
Независимо от нашата цена на даден продукт, ако намерите същия продукт с по - добра цена в
Български онлайн магазин, ние ще Ви го продадем на цена по - ниска с 1 лев, заедно с безплатна
доставка до всяка точка на страната (Според условията на доставка)

Безплатна и бърза доставка
Смятаме, че цената на доставката за стоки над 25 лева трябва да бъде безплатна, а доставката
трябва да бъде извършена за максимум 24 часа от момента на поръчката (според условията на доставка).

Програма "Лоялен Клиент"
При всяка покупка, освен гарантирано най - добра цена, всеки потребител печели промо точки.
Когато събере достатъчно промо точки, всеки потребител има възможност за закупи всяка стока със
събраните промо точки или да ги използва като отстъпка.

Специално за потребителите на xenos-bushcraft.com, предоставяме купон (промо код) за отстъпка от 10% от
всички швейцарски ножчета в нашия магазин. Купонът ще бъде валиден до 31/10/2013 година.

Купонът е: XENOS10

Моля, ако имате нужда от помощ при използването на купони да запитате в чата на магазина,тук в
тази тема или на лично съобщение.

Офлайн

0

#2 02.10.2013 20:59:43

windwarrior
Зла Гад

От: Трети Картофен Пояс
Регистриран: 09.12.2009

Отг: Victorinox и Wenger - Най-добра цена и безплатна доставка от dedo.bg

Браво (казвам ви го като професионален търговец) !

Цените са ви изпънати по цените на официалните вносители, а с програмата за лоялни клиенти даже идват с около 5-6% по-ниски за всяка следваща покупка. Безплатната доставка също си е голям бонус, особенно за хората в по-малките населени места.

Освежаващо е да видиш мислещ и предприемчив БГ търговец - дано ви се наредят звездите и успех в бизнеса  wink

П.С. Една колегиална идея от мен - удължете срока на купона за отстъпка до 31.12.2013 (дори и на 5%) - така ще хванете коледния сезон. Много съпруги преглъщат по безболезнено поредната ножка ако си я "подариш" сам на себе си за Коледа.

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

0

#3 02.10.2013 21:03:08

bgpanev
Редови

Регистриран: 18.08.2012

Искам да питам ако си поръчам един кемпер за колко време ще ми го доставят.
  Трябва ми за събота.

Офлайн

0

#4 02.10.2013 21:11:22

dedo.bg
Редови

П.С. Една колегиална идея от мен - удължете срока на купона за отстъпка до 31.12.2013 (дори и на 5%) - така ще хванете коледния сезон. Много съпруги преглъщат по безболезнено поредната ножка ако си я "подариш" сам на себе си за Коледа.

Благодаря за хубавите думи. За коледа разбира се ще пусна друг купон. Ще се постарая да пускам регулярно.

Трябва ми за събота.

ако направите поръчка до 13 часа поръчката трябва да е при вас до 24 часа с изключние на почивните дни. Би трябвало да е при Вас в петък.

Офлайн

0

#5 02.10.2013 21:54:02

Галимунди
Незнайко в страната на чудесата

Регистриран: 29.03.2011

Много хубави работи предлагате. Впечатлен съм. *THUMBSUP*

Аз знам, че нищо не знам... като се замисля, даже кой го е казал и това съм забравил. - Димитър Шишманов

Аз, лично, от време на време, спирам да гледам картата, компаса и GPS-а, за да си погледна и в краката. smile - Неандерталец

Офлайн

0

#6 03.10.2013 06:52:55

GOART
Редови

От: БГ/SE
Регистриран: 05.01.2011

dedo.bg написа:

Благодаря за хубавите думи. За коледа разбира се ще пусна друг купон. Ще се постарая да пускам регулярно.

Това ще е много хубаво, имам огромно желание да си взема един нож, но нямам да имам физическата възможност до декември.

П.С. А до тогава ще бъде ли наличен Victorinox Hunter Pro ?

Последно редактиран от GOART (03.10.2013 06:54:40)

Tри неща никога не се връщат обратно: време, дума, възможност.
Три неща никога не трябва да се губят: спокойствие, надежда, чест.
Три неща са най-ценни в живота: любов, убеждения, приятелство!

Офлайн

0

#7 03.10.2013 09:15:23

dedo.bg
Редови

П.С. А до тогава ще бъде ли наличен Victorinox Hunter Pro ?

Имаме уверение от вносителя, че декември месец ще бъде наличен.

Офлайн

0

#8 03.10.2013 15:52:05

Галимунди
Незнайко в страната на чудесата

Регистриран: 29.03.2011

bgpanev написа:

Трябва ми за събота.

Като го прочетох това си викам "Баси иска цял кемпер ... как ще му доставят камион с каравана до събота?" Че и Дедо.бг разправя че няма проблем да му го достави за 24 часа... После се сетих че има такъв модел на викса. smile Голяма съм тиква.

Аз знам, че нищо не знам... като се замисля, даже кой го е казал и това съм забравил. - Димитър Шишманов

Аз, лично, от време на време, спирам да гледам картата, компаса и GPS-а, за да си погледна и в краката. smile - Неандерталец

Офлайн

0

#9 03.10.2013 19:54:59

Aloo
Редови

От: Бургас
Регистриран: 18.03.2011
Уеб-сайт

Голям + и от мен! Казвам го като клиент на магазина, поръчката дойде на следващия ден. Коректен търговец, препоръчвам! *THUMBSUP*  *THUMBSUP*  *THUMBSUP*

Последно редактиран от Aloo (03.10.2013 19:55:24)

[url]http://photo-cult.com/author.php?aut=aloo[/url]

Офлайн

0

#10 04.10.2013 17:00:42

bgpanev
Редови

Регистриран: 18.08.2012

Плюс и от мен *THUMBSUP* Бързо и коректно обслужване.Ножа вече е при мен.

Офлайн

0

#11 08.10.2013 19:51:09

dedo.bg
Редови

Много ми допада Вашият форум, до сега не съм попадал на толкова дружелюбни и гостоприемни форумни членове.

Искам да направя и едно допълнение към представянето, от тази седмица вече предлагаме и плащане с Paypal и ePay.bg.

Поздрави на всички

Офлайн

0

#12 08.10.2013 20:11:43

windwarrior
Зла Гад

От: Трети Картофен Пояс
Регистриран: 09.12.2009

dedo.bg написа:

Много ми допада Вашият форум, до сега не съм попадал на толкова дружелюбни и гостоприемни форумни членове.

Искам да направя и едно допълнение към представянето, от тази седмица вече предлагаме и плащане с Paypal и ePay.bg.

Поздрави на всички

Да не изляза като говорител на съфорумците, но...

Доброто отношение в този Форум не е гарантирано априори, то се печели (и то трудно). Примери за изритани от Форума некоректни търговци и/или откровени печалбари - бол.

Плюсовете във Вашият случай са:

- коректно сте поискали съгласието на Администратора, преди да публикувате обявата си за търговска дейност (огромен плюс лично от мен - първият такъв случай в историята на Форума)

- пазарни цени и условия на доставка, програма за лоялност (чрез купона за намаление, който сте предоставили)

- коректност в изпълнението на поетите ангажименти - потвърдена по горе от минимум двама съфорумци.

Не искам да Ви правя четки, но определено сте на прав път с търговската си политика  *THUMBSUP*

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

0

#13 09.10.2013 08:14:58

Black Wolf
Бял индианец

Регистриран: 04.12.2009
Уеб-сайт

Всъщност темата не е ли за друг раздел?

To strive, to seek, to find, and not to yield

Офлайн

0

#14 31.10.2013 07:44:48

dedo.bg
Редови

По случай Halloween, Пускаме купон HALLOWEEN за 13% отстъпка от всички стоки в dedo.bg валиден само днес.

Офлайн

0

#15 31.10.2013 08:30:09

freako
Редови

От: Видин
Регистриран: 13.01.2013

Като гледам вече има и Летърман, а скоро и Гербер smile

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя