XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#16 09.09.2016 09:31:38

xenos
Modern Abo

От: Дивдядово, Шумен
Регистриран: 06.10.2010
Уеб-сайт

Отг: Alone (History Chanel) : ново изпитание за оцеляване в природата...

Мда, добре е да се види сблъсъка с реалността! smile Както става ясно от видяното, дори да имаш всички нужни умения, можеш да се откажеш доста рано. Както и ако дори да не си чак толкова знаещ, можещ и в силата си младеж, но имаш нужната воля и цел - можеш да стигнеш до края! Това с психиката май се оказва доста подценяван аспект в оцеляването... Всички наблягат на умения, знания и практически упражнения върху тях, но когато всичко стане реално, май накрая решаващо си остава умението да се пребориш със себе си! Точно тия, които в началото си мислех, че ще стигнат най-далеч, съдейки по това как се справят със задачите, и какви умения демонстрират, се отказаха безславно на половината път, още не видели никаква особена трудност. Не знам, винаги се чудя до къде ли бих стигнал аз в такава ситуация? Може да се изненадам и аз от себе си, колко съм кекав всъщност?! smile Във всеки случай, това ще е приключение, което ще си заслужава от където и да го погледнеш! Дай Боже някой ден... smile

П.П. Между другото, трети сезон се мести в Южна Америка. Вече предполагам е заснет, защото снимките са почнали през май месец. Дано го пуснат и него скоро...

Бушкрафтът е най-първото от всички занимания на хората. И дори по Земята да стъпва последния човек, той ще бъде практикуван!

Офлайн

3

#17 14.09.2016 11:19:06

GoldenRatio
Редови

Регистриран: 20.06.2013

Точно това и мен ме грабна у това предаване от самото начало. И аз се замислях, като теб, колко ли бих издържал и до къде бих сигнал. Каквото и да си говорим обаче, само в реална ситуация може да се разберем, къде е нашата граница! Всъшност с този проблем започва и една от книгите на Коуди Лундин, за психиката, психическото здраве и стреса. Каквито и умения да имаме, те са напълно безполезни при психическо неразположение. И трябва да сме наясно, че ако не сме смирени, природата ще ни даде урок по смириение!

Офлайн

2

#18 17.11.2016 17:14:59

xenos
Modern Abo

Уеб-сайт

Третия сезон стартира на 8-ми декември по History...

Бушкрафтът е най-първото от всички занимания на хората. И дори по Земята да стъпва последния човек, той ще бъде практикуван!

Офлайн

1

#19 22.02.2017 15:54:22

xenos
Modern Abo

Уеб-сайт

Сериите от трети сезон вече могат да се намерят по торент тракерите. Днес успях да изгледам и последната - добър сезон се е получил!

Офлайн

2

#20 12.04.2017 16:02:16

GoldenRatio
Редови

Регистриран: 20.06.2013

Аз за съжаление го изпуснах по History, ще си го сваля от тракерите. Споеделя линк: Alone (Season3) - History chanel

Офлайн

1

#21 01.06.2017 14:35:23

xenos
Modern Abo

Уеб-сайт

Ще пускат нов сезон от 15-ти юни!

Офлайн

1

#22 21.01.2018 13:35:21

Blademaster
Редови

Регистриран: 21.01.2018

Добро Сървайвал предаване. Хващал съм няколко серии по History, показват
полезни неща за оцеляване в природата и има както да се научи. smile

Офлайн

0

#23 08.06.2018 08:50:39

xenos
Modern Abo

Уеб-сайт

Следващият сезон на Alone ще е в Монголия. Премиера на 14-ти юни...

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff