XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#16 30.01.2018 22:39:37

Okdalf
Сръчко

Регистриран: 10.08.2010

Отг: Златни стихотворения, развлечение.

..Осъзнах, че света е разнообразен. Тези негативи в творбата не трябва да се повтарят...
И щО няма позитивна или негативна пезия. Пише това което ти харесва, с времето ще се научиш на правила. Мерена премерена реч и т.н. За справка и ние сме наричали училището "мъчилище" То явно така си върви.
Та младежо, пиши това което ти е на душата другото ще си дойде само. От мене толкова.

Офлайн

2

#17 31.01.2018 10:51:05

Емос
Редови

От: Юпитер
Регистриран: 17.06.2016

Okdalf написа:

..Осъзнах, че света е разнообразен. Тези негативи в творбата не трябва да се повтарят...

Всъщност света си е разнообразен. Това всеки го знае. А тези негативи, този който ги прочете, сам трябва да се досети, че не трябва да ги мисли, да не ги повтаря, че те не са едни и същи, че някои от тях са лъжа като бабите и дядовците, че децата или учениците са тъжни (те не са тъжни), че училището е мъчение (не е мъчение) и че дните, седмиците и месиците заминават бързо (времето минава бавно, ако мислим с добро). Това със природата, пушеците от комини и химиите по нивите са реални, но има надежда хората да се справят с тях. Прочелите творбата ,,Всеки ден различно" могат да започнат да мислят със добро към света, ако по описанието има свързани неща с тях или мислят за света по същият начин. Така хората които са отчаяни ще мислят, че света и хората около тях не са едни и същи, а са различни.
Неуспях да се изкажа, отново избързах. Бързата работа срам за майстора.

Може да е много трудно, но аз не се предавам.

Офлайн

2

#18 Вчера 10:26:52

Емос
Редови

Време

Тухлените почви обеднели,
пощурелите морета черни
и шумните небета бели,
удушават нашата планета.

Веднъж нормална зима.
Друг път пустинна пролет.
Сега пък много полято лято,
а накрая, песен, с бяла есен.

Един иска да пече Слънце.
Друг се моли за дъждец.
Трети пък да играе с снежец,
а аз, каквото е времето, таквоз.

Офлайн

3

#19 Вчера 15:37:06

Кольо
КорифееЦ

Регистриран: 01.02.2013

Самобитен, както винаги! Браво! smile

"Когато хората убиват, за да се хранят или оцелеят, това е естествен подбор. Когато го правят за удоволствие и ловни трофеи - е преднамерено убийство."
Ръдиард Киплинг

http://redrockbg.com

Офлайн

0

#20 Вчера 21:46:05

Емос
Редови

Имам 2-3 приказки. Всичките те, не се преработени, защото ги изоставих. Сигурно много от правилата за приказките липсват. Също така са и много смешни. По 10 страници са, някой ако иска да чете приказки, да пише на ЛС или тук в темата. Няма да има нужда да ги оценявате или да казвате къде има грешки. Въобще не се мъчете, когато не е сериозно. Можете да им се смеете. Ако някой желае пиша...

Офлайн

1
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff