XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#1 25.11.2017 09:40:31

Веселин Чалъков
Новодошъл

Регистриран: 23.11.2017

За форума

Искам да попитам понеже съм новодошъл,как да си сложа снимка?И защо немога да влезна в чата.-това като за начало!

Офлайн

0

#2 25.11.2017 10:24:53

Seeker
Редови

От: гр. Варна
Регистриран: 05.02.2017
Уеб-сайт

Отг: За форума

Тук има отговор на въпроса ти за чата.ЦЪК
А за аватара си има изискване за размер. В контролния панел има пояснение колко трябва да е голяма снимката.

Последно редактиран от Seeker (25.11.2017 10:25:14)

Офлайн

0

#3 25.11.2017 19:08:33

Галимунди
Незнайко в страната на чудесата

Регистриран: 29.03.2011

Отг: За форума

Веселин Чалъков написа:

Искам да попитам понеже съм новодошъл,как да си сложа снимка?И защо немога да влезна в чата.-това като за начало!

Приятел, отново не става ясно, дали искаш да споделиш с нас някоя снимка или искаш да си сложиш "аватар" - това е малката картинка която се появява в ляво на всеки твой пост. Ако става въпрос за аватар, той се поставя от менюто: Профил/Индивидуални/.
Ако искаш да сложиш снимка в поста, копирай адреса на снимката, натисни бутончето с картина точно до двете букви ТТ на лентата с инструменти и постави УРЛ адреса в появилия се диалогов прозорец.

Аз знам, че нищо не знам... като се замисля, даже кой го е казал и това съм забравил. - Димитър Шишманов

Аз, лично, от време на време, спирам да гледам картата, компаса и GPS-а, за да си погледна и в краката. smile - Неандерталец

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff