XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#1 10.02.2017 23:54:48

Галимунди
Незнайко в страната на чудесата

Регистриран: 29.03.2011

Търся стари калъфи за GSM за носене на кръста

Скъпи колеги и приятели. Изпитвам огромно затруднение да се снабдявам със скоби от калъфи за ГСМ-та. Ако някой има стар калъф който му е за изхвърляне да праща. Някак си не ми се иска да развалям нов калъф, но ако не успея да намеря, ще се наложи да купувам нови, само и само да се добера до скобата. Опитах да заменя въпросната скоба с щипка за пари от Алиекспрес, обаче няма еластичността на оригинала, освен това самата ламарина е по-дебела и не се получава добре захващането за колана.
Знаете, че не се занимавам с търговия, нещата които правя са предимно за лично ползване или за подаръци. Ако обаче смятате, че стария ви калъф има някаква стойност за вас може да коментираме разумна цена.

П.П. Моля за разрешение от Стоян периодично да напомням за молбата си.

Аз знам, че нищо не знам... като се замисля, даже кой го е казал и това съм забравил. - Димитър Шишманов

Аз, лично, от време на време, спирам да гледам картата, компаса и GPS-а, за да си погледна и в краката. smile - Неандерталец

Офлайн

0

#2 11.02.2017 00:00:11

Okdalf
Сръчко

Регистриран: 10.08.2010

Отг: Търся стари калъфи за GSM за носене на кръста

Бачо ти писа за щипка на рУлетка.

Офлайн

0

#3 11.02.2017 00:00:22

osobso
Сталкер

От: София
Регистриран: 27.05.2016
Уеб-сайт

Някой не ти ли предложи да пробваш с щипка от евтина китайска рулетка ? Пробва ли ?

P.S. С такъв калъф с щипка си загубих един телефон. Не е ли по-добре колана да минава през кожено ухо ?

Последно редактиран от osobso (11.02.2017 00:02:36)

In vino veritas, in aqua sanitas.

Принципите нямат никаква сила, ако не си добре нахранен.
Марк Твен

Офлайн

0

#4 11.02.2017 00:03:09

osobso
Сталкер

От: София
Регистриран: 27.05.2016
Уеб-сайт

Okdalf написа:

Бачо ти писа за щипка на рУлетка.

Изпревари ме smile

In vino veritas, in aqua sanitas.

Принципите нямат никаква сила, ако не си добре нахранен.
Марк Твен

Офлайн

0

#5 11.02.2017 14:56:35

Галимунди
Незнайко в страната на чудесата

Регистриран: 29.03.2011

Пробвах с щипка за рулетка, но не е много подходяща. Отвора за занитване е на кофти място, освен това вътрешната страна трябва да е по-дълга от външната, за да се получава удобно поставяне. Иначе калъфа се гъне не където трябва и трудно се поставя. При щипката за рулетка е обратно.

Аз знам, че нищо не знам... като се замисля, даже кой го е казал и това съм забравил. - Димитър Шишманов

Аз, лично, от време на време, спирам да гледам картата, компаса и GPS-а, за да си погледна и в краката. smile - Неандерталец

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff