XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#1 07.02.2017 18:53:47

Okdalf
Сръчко

Регистриран: 10.08.2010

Търся машинка за татуировки.

Търса машинка втора ръка или части за машинка, може и да не работи. Ако има захранване към нея още по-добре. Машинката ще бъде преработена с променени игли ход и брои удари. Бюджет 60/80 лв. Трябва ми за един деЦски проект, техника подобна на скриимшоу. Но основата /матеряла/ са плодове и зеленчуци с твърда кора както дърво и мукава. Към захранването ще бъде включено и дистанционно в ръцете на ръководителя, като предпазно средство. Щото дзеровете са непредвидими. Предпочитание към видът на машинката нямам, тоест няма значение дали е роторна или с бобини.

Офлайн

0

#2 07.02.2017 18:59:36

Галимунди
Незнайко в страната на чудесата

Регистриран: 29.03.2011

Отг: Търся машинка за татуировки.

Ми на Лидъла имаше едни за гравиране по 19 лв. Обаче не са за деца. Щото така яко тракат, че ще добият стрес децата.

Аз знам, че нищо не знам... като се замисля, даже кой го е казал и това съм забравил. - Димитър Шишманов

Аз, лично, от време на време, спирам да гледам картата, компаса и GPS-а, за да си погледна и в краката. smile - Неандерталец

Офлайн

0

#3 07.02.2017 19:56:05

Okdalf
Сръчко

Регистриран: 10.08.2010

Отг: Търся машинка за татуировки.

Знам ги Ванка, не ми вършат работа. Големи са за ръчичките на хлапетат. Диапазона е 3-5 клас, иглата е силно заоблена но тънка. За да направи само натъртване на кората и удърите съответно м/у 15-25 в минута. Идеята е да не се самотатуират лапетата за това слагам и дистанционно за изключване. Щото малко да ги изтървеш от поглед и става ина жална ти майка.
За да не отварям нова питанка ми трябва малка вана за ултразвуково почистване. За моя инструмент.  Гледам едни купички с батерии нямам представа дали вършат работа. Утре мисля да нападна зъбарите за идея и съвет. Е за това иде реч: http://www.tattoo-monica.com/shop/produ … roduct/283

Последно редактиран от Okdalf (07.02.2017 19:57:34)

Офлайн

1
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff