XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#31 30.08.2016 22:02:41

zcezbpm
Редови

Регистриран: 24.04.2016

Отг: Туристическа маркировка

Okdalf написа:

А защо ли участниците в Екплорър България, носиха на задниците си малката оранджева джиджавка? Сигур е рекламен трик.

Ами питай ги и фъчащите братя и експлорърите и арменския поп също го питай и ни кажи.
Аз питах Планинската спасителна служба и постнах тук отговора им.
Ако имаш конкретни факти и отговори като мен ги напиши, а не ми задавай въпроси за смисъла на живота, макар че и на това имам отговор. smile

п.п.
42

Офлайн

0

#32 30.08.2016 22:33:12

Okdalf
Сръчко

Регистриран: 10.08.2010

Ми за какво ми е? Това което знам съм го проверил или пробвал на собствен гръб. Аз внимание не търся, не са ме блокирали нито изхвърлили от никой форум. На никого не се натискам, това което знам споделям. Което мога показвам. Който ме познава и ме е виждал на живо може да го потвърди или отхвърли.
пп И темата е за маркировка, а не как да се загубим по лесно.

Офлайн

0

#33 30.08.2016 22:57:39

windwarrior
Зла Гад

От: Трети Картофен Пояс
Регистриран: 09.12.2009

Волдемар - в случая не си прав. Не че нещо, ама както излиза от целия форум аз май съм единствения който е ползвал СПОТ наживо, макар и само за няколко дена smile

Та когато го наемах от Събин, и той не можа да ми даде точна и ясна идея какво точно ще се случи ако натисна копчето SOS на територията на България. Питах и в нарочната тема в офроуд форума - отново не ми стана ясно.

Не ме разбирайте погрешно - СПОТ-а е страхотна джаджа, и не напразно толкова много хора я ползват. Но не съм 100% сигурен че стиковката с родните 112 е на ниво. И то не защото СПОТ не искат, а щото родните 112 толкова си могат.

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

0

#34 30.08.2016 23:28:58

Okdalf
Сръчко

Регистриран: 10.08.2010

Okdalf написа:

Ако не върши работа, що ли Фъчащите братя го търсят. http://forum.skynomad.net/viewtopic.php?f=14&t=5246

Ми аз май защитавам неговото ползване, или съм неразбран.
пп А това че си го ползвал сме го обсъждали вече.

Последно редактиран от Okdalf (30.08.2016 23:29:54)

Офлайн

0

#35 30.08.2016 23:43:17

windwarrior
Зла Гад

От: Трети Картофен Пояс
Регистриран: 09.12.2009

Okdalf написа:
Okdalf написа:

Ако не върши работа, що ли Фъчащите братя го търсят. http://forum.skynomad.net/viewtopic.php?f=14&t=5246

Де да знам що го търсят - тяхна си работа.

Okdalf написа:

Ми аз май защитавам неговото ползване, или съм неразбран.

Аз не виждам някой да защитава неговото не-ползване. Другите му функции си работят ОК, или при мен поне така беше. Въпроса е че не е ясно какво точно става при ползването на СОС-бутона на територията на България. Дали ще дойдат ПСС с фърчикоптера за половин час, или ще те намерят напролет като се стопи снега. Аз и досега за себе си нямам ясен и точен отговор на тоя въпрос.

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff