XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#16 21.10.2010 00:05:21

xenos
Modern Abo

От: Дивдядово, Шумен
Регистриран: 06.10.2010
Уеб-сайт

Отг: Новото ми лого!

UNIOR, личи си, че имаш професионален поглед над нещата. Даже си представих как ще изглежда това, което си описал. Наистина и така щеше да е много добре.
Само че аз направих това, което видях в главата си. Така си го представях, така го направих. Затова и си го харесвам. То е като с децата ни - някой чужд човек може да ги сметне за обикновени, невзрачни, или дори несимпатични, но за нас те са си най-хубавите на света! Защото са си наши! wink

Благодаря за съветите все пак! Мисля обаче, че няма да променя нищо. wink

П.П. Светлосенките и имитацията на триизмерност са добавени единствено за тази картинка, с която имах за цел да го презентирам пред хората. Навсякъде другаде смятам да го използвам като проста, чиста графика.

Бушкрафтът е най-първото от всички занимания на хората. И дори по Земята да стъпва последния човек, той ще бъде практикуван!

Офлайн

0

#17 21.10.2010 12:35:14

Black Wolf
Бял индианец

Регистриран: 04.12.2009
Уеб-сайт

Мисля, че трябва малко да намалиш големината на надписите - според мен така прекалено "натежават". Опитай с по-малки букви (най-добре пробвай с няколко размера).

To strive, to seek, to find, and not to yield

Офлайн

0

#18 21.10.2010 13:18:12

xenos
Modern Abo

От: Дивдядово, Шумен
Регистриран: 06.10.2010
Уеб-сайт

Да, но при малки размери на логото (вероятно по-честите случаи на изобразяването му), буквите  вече не "тежат" толкова, да не кажа, че почват да стават трудно четими smile Самите букви нямат размер, защото това не е шрифт, а рисунка.

П.П. Всъщност преди малко пробвах с други размери на буквите. Май с тия ми харесва най-много. wink

Бушкрафтът е най-първото от всички занимания на хората. И дори по Земята да стъпва последния човек, той ще бъде практикуван!

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff