XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#1 05.03.2017 11:24:49

Ийон Тихи
Редови

От: под Шуменското плато
Регистриран: 02.02.2011

Търся дамски ролкови кънки - 41 номер

Ако някой може да помогне, моля да пише на лични.

В основата на бушкрафта стои изучаването на Природата и на нещата, които тя може да ни даде.

С нарастването на знанията и уменията ти в бушкрафта, ти ще се нуждаеш от все по-малко и по-малко екипировка. Не от все повече и повече.

Офлайн

0

#2 05.03.2017 21:45:48

Yavor
Редови

От: София
Регистриран: 14.10.2010
Уеб-сайт

Отг: Търся дамски ролкови кънки - 41 номер

Какво точно търсиш, втора употреба ли или магазин? Ние караме с децата, ама инвестирахме в един вид среден клас- чешки WORKER за тях, а аз имам един вехт Адидас на който сменям лагери и колелца вече втори път big_smile

Един е Айляк и Мохабет е негов пророк!

Офлайн

0

#3 06.03.2017 12:50:22

Ийон Тихи
Редови

От: под Шуменското плато
Регистриран: 02.02.2011

Yavor написа:

Какво точно търсиш, втора употреба ли или магазин? Ние караме с децата, ама инвестирахме в един вид среден клас- чешки WORKER за тях, а аз имам един вехт Адидас на който сменям лагери и колелца вече втори път big_smile

Търся ги за малката щерка. По принцип може и използвани, но да не се разпаднат на третия ден, защото вече имам едно подобно преживяване с ролери втора ръка.

В основата на бушкрафта стои изучаването на Природата и на нещата, които тя може да ни даде.

С нарастването на знанията и уменията ти в бушкрафта, ти ще се нуждаеш от все по-малко и по-малко екипировка. Не от все повече и повече.

Офлайн

0

#4 06.03.2017 12:59:48

Miro
НещоНамирач

Регистриран: 04.12.2009

Yavor написа:

... Ние караме с децата, ама инвестирахме в един вид среден клас- чешки WORKER за тях...

Ние също сме с 2 чифта WORKER комбинирани (ролки/ледени кънки), с променлив номер. Доволни сме. smile

Офлайн

0

#5 06.03.2017 15:45:15

Yavor
Редови

От: София
Регистриран: 14.10.2010
Уеб-сайт

А не, с променлив номер са, но само ролкови. Като за щерката взех с лагери 7-ци. Изобщо пред втората употреба WORKER-а е за предпочитане, не са скъпи, но са качествени и имат резервни части. Горещо съветвам Роман да ги преслуша онлайн. Магазинът е якобг.ком или някаква подобна вариация на яко и бг. Освен това е хубаво лагерите да са съобразени с килограмите. Иначе не е каране, а мъчение. Децата вече пораснаха и ABEC 7 са добре, аз карам с 9-ки.

Един е Айляк и Мохабет е негов пророк!

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff