XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#1 30.08.2013 18:27:57

ivan
Новодошъл

Регистриран: 30.08.2013

помощ

на скоро  преместихме в германия мамминг тук има зайци но незнам капани ако някои знае не6то моля да пи6е  smile  *YES*

Офлайн

0

#2 30.08.2013 18:55:31

The Fox
Редови

От: Русе
Регистриран: 03.10.2012

Отг: помощ

Можеще да си направиш труда да "напи6еш" traping и след това да пускаш такава тема.А и  има такава тема.Научи са да ползваш едно нещо наречено търсачка.

Последно редактиран от The Fox (30.08.2013 18:55:50)

Enjoy life. There's plenty of time to be dead.

Офлайн

0

#3 30.08.2013 19:07:52

ivan
Новодошъл

Регистриран: 30.08.2013

The Fox написа:

Можеще да си направиш труда да "напи6еш" traping и след това да пускаш такава тема.А и  има такава тема.Научи са да ползваш едно нещо наречено търсачка.

извинявай но търсих в търса4ката но ништо не намерих и за това се регнах тук за помощ но ако знаех щях да потърся сега се регнах ако някои друг може да помогне

Офлайн

0

#4 30.08.2013 19:32:50

windwarrior
Зла Гад

От: Трети Картофен Пояс
Регистриран: 09.12.2009

НякоЙ подбрани цитати от Правилата на Форума:

2.3. Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

* материалите не трябва да съдържат нищо, което е извън рамките на закона, или по някакъв начин е неподходящо за публикуване;

3.1. Официалният език на форума е БЪЛГАРСКИ. Забранява се изписването на заглавията на темите и съобщения, на друг език или латиница с изключение на цитати, и извадки от литература по темата.

Having said the above, с огромно удоволствие заключвам темата, а автора да се счита за предупреден.

------------------------------------

П.С. В отговор на екзистенциалния душевен вопъл на автора на темата към Администрацията на Форума, изразен в краткия въпрос "за6то", следва отговора на същата тази Администрация, олицетворена от скромната ми персона. За6тото:

1. Това е сериозен, тематичен Форум, а не пейката пред селската баня.
2. Постването на свръх-съдържателни теми със заглавие "Помощ !!!" не се толерира в този Форум
3. Защото постването на противозаконни теми (съмнявам се че ловуването с капани е легално в който и да е бундесланд на Германия е законно) - не се толерира в този Форум
4. Защото писането на 6льокавитzа не се толерира в този Форум

От себе си, искрено и лично бих добавил - щото си поредния пъпчив тинейджър, попаднал на Форума чрез някоя търсачка, търсещ немедлен отговор на екзистенциален за теб, но всъщност свръх тъп (от гледна точка на тукашната аудитория) въпрос, и лазещ по моите и без това изтъняли модераторски нерви.

Но тъй като минавам за готин и лежерен тип, няма да кажа горното, само ще се огранича с т. 1, 2, 3 и 4.

И понеже всъщност не съм готин тип, а раздразнителен пед@рас, ще добавя че всеки следващ твой пост, който лично АЗ преценя за неотговарящ на Правилата на Форума, ще те лиши от удоволствието да пишеш във въпросният Форум - форевър.

Надявам се да съм пределно ясен.

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff