XENOS::BUSHCRAFT FORUM > Българският Бушкрафт Форум

Бушкрафт, Оцеляване, Примитивни технологии, Туризъм, и Живот с Природата...

Вие не сте влязъл.

#1 24.04.2013 02:15:52

petrof
Новодошъл

Регистриран: 28.02.2013

Продавам EDC чанта (органайзър)

Поръчах си преди време от братята китайци една чантичка, и за да се вместя що годе в нормални цени на транспорта се наложи да поръчам 5 бр. Една е за мен, една вече е запазена и сега продавам 3-те излишни.
Изрично подчертавам, че чантата е китайска, купена от китайски търговец и няма никакви етикети и емблеми върху нея. Копие на една известна на всички ни фирма  wink 
Размерите са 27смХ21смХ10см:
030093973.jpg?r=0 ; 030093972.jpg?r=0
030093974.jpg?r=0 ;

На горните три снимки съм я натъпкал доста и се виждат реалните размери. Има много джобове, доколкото разглеждах снимки на оригинала броя на джобовете съвпада. Има добавени 2 неща , които са леко подобрение на оригинала.
На долната снимка със стрелка съм посочил две парчета плат, които доколкото видях липсват при оригинала и пречат на чантата да се отвори изцяло:
030093964.jpg?r=0
Втората разлика е в една гайка, която служи за защипване на циповете против случайно отваряне. В оригиналния модел е само една, а тук са две:
030093965.jpg?r=0

Ето я тук понатъпкана с някои неща от ежедневна нужда на градския оцеляващ:
030093975.jpg?r=0 ;
Ето ги и джобовете във всякакви размери:
030093966.jpg?r=0 ; 030093971.jpg?r=0;
Ципове и лепенки всякакви:
029645940.jpg?r=0 ; 029645941.jpg?r=0 ;
030093969.jpg?r=0 ; 030093970.jpg?r=0

Може да се носи във всякакви позиции:
029645943.jpg?r=0 ; 029645944.jpg?r=0

А тук съм подредил това , което нося всеки ден в нея:
030093967.jpg?r=0

За три месеца от както я нося установих, че чантето е много добро копие, направено е от видимо здрав плат, циповете са здрави, отварят се лесно, презрамката също е дебела и здрава. За мен единствената забележка е, че държачите на презрамката можеха да бъдат направни от метал, а не от пластмаса, но ще го преживея. Днес за пръв път разходих моята бройка и съм много доволен. На мен лично този размер ми пасва идеално. Все пак да отбележа, че не съм виждал на живо оригиналния модел и не мога да направя меродавно сравнение ...

Цена 70 лв
За връзка тук във форума, но влизам само вечер и личните съобщения няма да мога да ги чета през деня, така че който пръв пише в темата пИчели smile
Ще ми се на колеги от София да ги продам 3-те бройки, за да ги предам лично, щото все пак си е китайско производство и да не се окаже някой разочарован като го види в ЕКОНТ-а .... Но все пак който иска може и с опция "отвори и провери"
Ето и всичките снимки: http://petrovsell.snimka.bg/hobby/edc-bag.729641

Офлайн

0

#2 29.04.2013 11:38:36

Yavor
Редови

От: София
Регистриран: 14.10.2010
Уеб-сайт

Отг: Продавам EDC чанта (органайзър)

Ползвам същата вече втора година и съм много доволен, смея да твърдя, че е по- удобна от оригинала и е направена качествено! Само че, пич... 15 евра струва в полския магазин бе(беше 13, ама докато се наканя...) и велкро кобур за още 4Е си взех, за тази вътрешната преграда! При това проверена, зашит допълнителен етикет с полски текст и т.н. Кви са тия 70лв ?!
Тук се отърваваме от излишните ни неща, като едновременно правим и услуга на съмишленици, не сме го обърнали на продавалник.Цом, не ползваме форума за търговийка и печалбица. Един  пуска ламаринка за 1$ за 15лв, друг чанта за 30лв за 70... и все хора с по 1 пост.  o_O

Един е Айляк и Мохабет е негов пророк!

Офлайн

0

#3 29.04.2013 21:46:02

windwarrior
Зла Гад

От: Трети Картофен Пояс
Регистриран: 09.12.2009

Отг: Продавам EDC чанта (органайзър)

Yavor написа:

Тук се отърваваме от излишните ни неща, като едновременно правим и услуга на съмишленици, не сме го обърнали на продавалник.Цом, не ползваме форума за търговийка и печалбица. Един  пуска ламаринка за 1$ за 15лв, друг чанта за 30лв за 70... и все хора с по 1 пост.  o_O

Ся, не можем да караме всеки да се чувства лично обременен от каузата на форума и/или съфорумците. Та в тоя ред на мисли, ако някой е достатъчно кадърен търговец че да изкара някой лев - лошо нЕма.

По принцип практиката на успешните търговци във Форума (имаме такива, лично съм пазарувал от тях) е, заедно с обявата (и исканата цена) за продавания от тях продукт, да качат и актуален линк и/или информация за реалната пазарна стойност на предлагания от тях продукт. Подчертавам реалната пазарна стойност. Ся, че някой се е прееб@л и е купил нещо за 70 кинта, пък то се намира под път и над път за 30 донги си е лично негов проблем.

По този повод смятам да инициирам дискусия в администрацията на форума, относно приемането на строги правила за раздел "Продава", вкл. оформяне на обявата, кой има право да публикува тук и т.н., респ. нарушителите да се бананират рязко и отведнъж. Даже обмислям да предложа на Стоян вариант определени видове търговска дейност във форума да станат платени - не виждам защо някой (и то с първия си пост) трябва да печели от труда на всички съфорумци, направили този Форум популярно място в нет-а.

Тази тема, както и темата на продавача на скъпи ламаринки се заключват и се местят в Кошчето, където им е мястото.

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope".

Sir Winston Churchill

Офлайн

0
Потребители в тази тема: 0 госта, 0 регистрирани потребителя

Board footer

Задвижван от FluxBB, Превод: Stoyan Stoyanoff